Beşiktaş - Alanyaspor 20 Ağustos Cumartesi | 21.45

'2016-2017 Sezonu' forumunda carsi52 tarafından 20 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Şampiyon sahaya çıkıyor konusu bile açılmamış.

Sezonun ilk maçı sahamızda gösterişli bi galibiyet için Saldır Beşiktaş!

2. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Normalde ligin ilk maçını bir önceki şampiyon oynamaz mıydı ? Ben mi yanlış biliyorum ?

3. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Ben de öyle biliyordum hatta öyleydi ama değişmiş demek ki.

Beşiktaş'ın ilk 11'i: Tolga, Beck, Marcelo, Tosic, Adriano, Atiba, Oğuzhan, Quaresma, Tolgay, Olcay, Cenk.

Kalede yine Tolga..Birde artık Gökhan Gönül'ü izleyebilsek iyiydi.

4. enser

enser Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Lionelll Oğuzhannn ne gol attı be

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Valla rahat bir galibiyet oldu ancak taraftarın ben içine sindigini düşünmüyorum. Muhtemelen kume düşecek bir takım Alanyaspor. Bugün herhalde geçen sene kume düşen mersin de maç yapsaydı alanyaya en az 3 atardi.

Adrianonun sakatlanması çok kötü oldu. Umarım ciddi degildir.

Transfer de geç kalmanın sorumluluğundan kac hafta siyirabilecekler bilmiyorum. Ancak mutlaka birileri ceza kesecek. 4 gol atsakta ben açıkçası çok memnun olmadım ne yalan deyim

6. ilhan mansız_melis

Alınan Beğeniler:
    77
    Yemin ediyorum maçın skoru içime doğmuştu keşke iddaa oynasaydım :D Dedim 4-0 öne geçip sonlarda bir gol yiyelim de Tolga ıslıklansın biraz. :D

Cenk'in 2 gol atması çok iyi oldu. Adriano'nun durumu da ciddi değildir umarım.

7. Simurg

Simurg ★ Kartaliçe ★

Alınan Beğeniler:
    91
    Açılışı böyle bir skorla açmak iyi geldik inşallah devamı da gelir.

8. ilhan mansız_melis

Alınan Beğeniler:
    77
    Alanyaspor'un penaltı kazandığı pozisyonda Tolga niye atmış kendini yere anlamadım. Müdahale yok gibi geldi bana. Penaltı kararı da yanlış bence.

9. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Çok eksiğimiz varken ilk maçı Alanya ile oynamak güzel oldu.Her ne kadar rakip zayıf olsa da sezonu 4 gollü galibiyet ile açmak her açıdan güzel.

Oğuzhan'ın golü müthişti bu golü fenerli yada gsli bi oyuncu atsa aylarca konuşulurdu.

Herkes gibi ben de bu kadronun yetmeyeceğini düşünüyorum.Ama transferler gelecek en az 3 transfer 4-5 bile olabilir.

Yalnız tribün çok kötüydü ya iç saha maçlarında taraftar agresif olmalı taraftarın agresifliği oyuncularımızı da agresif yapar.

10. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Normal. Heyecan olmayınca taraftarda isteDiğini veremiyor.

11. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Heyecan neden yok abi herkesin gayet yeterince heyecanı var.

Basının uydurduğu şeylere inanmayalım.

12. K.D

K.D Üye

Alınan Beğeniler:
    16
    Abi güneydeydik maçta kimse o tarafı sallamıyor mesela kuzey tribün fena değildi kapalı üst ile ara ara karşılıklı iyi ses çıkardılar ama maç başında üçlüyü bile alel acele saçma sapan çektik-2. yarının başında üçlü çekmedik bunlar garip geldi bana bide bizim izlediğimiz kızım tam numaralının yanında köşeydi cidden maçı sakince izlemek için çok güzel bir yer o yönden sıkıntı yok ama tezahürat olurken bağırıp ayağa kalkan 10 kişi anca vardık.

Volkan abime katılıyorum maç biraz daha zor yada bursa gibi düşman takım olsaydı daha taraftar ateşli olurdu ama yine de ben pek beğenmedim bizimkilerin bağlantısını bildiğim kadarıyla ayhan abiler falan yine kapalı üstte ordan sakin sakin tezahüratın çıkıp tüm stada yayılması lazım.

Hatta üçlüde bile herkesin kapalıya uyum sağlaması onları dinlemesi lazım sanki arkamızdan kovalayan var gibi daha eller havaya kalkmadan diğer kale arkası üçlüye başladı falan santra yapıldı diye ulan beklesenize 10 saniye bütün stad organize olsun.

Genel olarak stadımız çok güzel zemin görüntü falan beğendim ama gördüpüm eksiklerde bunlar söylemesem içimde kalırdı sizde böyle mi düşünüyosunuz bilmiyorum ama?

Bu Sayfayı Paylaş