Beşiktaş - Galatasaray 24 Eylül Cumartesi | 20.00

'2016-2017 Sezonu' forumunda carsi52 tarafından 22 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Vodafone Arena da ilk derbi anlamı yüksek bi maç kazanmamız çok önemli her açıdan.

Saldır Beşiktaş!

cenkcelikag bunu beğendi.
  2. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    O kadar nefret ediyorumki bu galatasaraydan anlatamam. Cocuklugumun katilleri, simdi teker teker hapse giriyorlar, girecekler. Ya calinan sampiyonluklarimiz ??

3. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Benim bu maçla ilgili hiç iyi hislerim yok ya. Saha içi için de saha dışı için de. Saha içinde sanki kaybedeceğiz gibi geliyor. Saha dışında da çok büyük olaylar çıkacak gibi geliyor.

4. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Yeneriz Galatasarayı.
    Ancak taraftar neden bu kadar gergin anlamıyorum.
    Olaylar çıkacak gibi.
    Umarım saha kapatma felan olmaz.
    Futbol olarak Galatasaray in çok üstündeyiz ve iç saha da oynuyoruz.
    Sıkıntısız:))

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Deplasman yasağı kalktı gs taraftarı geliyor ya o yüzden olaylar çıkabilir diye düşünüyorlar.

Hiç bir bahane olmamalı şu maçı almak için yavaş yavaş saygınlığımızı geri kazanıyoruz birde İlk derbi yeni stadyumda güzel bi galibiyet alırız inşallah.

6. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Medya ve basın abartması mı tam olarak bilmiyorum ama biraz korkuyorum nedense. Bunun sebeplerini sayarsam şöyle sıralayabilirim.
    Forvet oyuncusu olarak kim oynayacak ve ne kadar verim alabileceğiz ? Çünkü mario gittikten sonra o mevki bana hala boş gibi geliyor. Abou şuana kadar ortada yok.
    Eren yasin ve bruma beklenenden etkili oynarlarsa savunmamız sorun yaşatır mı ?
    Kale ne kadar güven veriyor ?
    Olcay ve Q7 den kanatlarda ne kadar verim alabileceğiz ?
    Ve en önemlisi baskı altında nı oynayacağız?

Kafamda bu şekilde bir kaç soru var. Galatasaray tarafından düşünürsem ise bu takım ligde daha başakşehir konya osmanlı gibi gücünü takım oyunundan alan ekiplerle karşılaşmadı ve daha zayıf ekiplerle kozlarını paylaştı. Burda da erenin ekstra katkısıyla sonuca gitti. Bizim yapmamız gereken oyun disiplininden kopmadan BİREYSEL HATALAR yapmadan ( serdarın taca atmaması vb. ) oyunun ilk dakikalarından itibaren oyunu gs ceza alanına yıkıp gol ve gol pozisyonunu üretmek olacaktır.

Ayrıca Şenol Güneş'in Atiba -Oğuzhan-Talisca 3 lüsüyle oynamasını düşünüyorum. Çünkü ilk yarı sonuç almak gerek. Eğer alamazsak 2. Yarı ev sahibi olmanın verdiği baskıyla kendi açımızdan daha zor geçecektir.

Son anektod ise olcay yerine şişmanoğlunun tercih edilmemesinin sebebini merak ediyorum. Ömerin skora olan katkısı daha çok olacaı kanaatindeyim. Çünkü olcayın bitiriciliği yok denecek kadar kötü şu an.

Sonuç olarak, keyifli olsun olmasın bol gollü olsun olmasın 3 puanı hanemize yazdıracak skoru almamız şart.
    Söyleyeceklerim bu kadar

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Simurg

Simurg ★ Kartaliçe ★

Alınan Beğeniler:
    91
    Galatasaraylılar çok iddalı konuşuyolar inşallah mahçup olurlar, herhangi bir taşkınlık olmadan şu maçı alıp özgüvenimizi taçlandıralım inşallah.

8. ilhan mansız_melis

Alınan Beğeniler:
    77
    Takım rezalet. Yediğimiz iki gol de çok boktan.

Tribünü de ilk kez bu kadar kötü görüyorum.

9. KeePSaKe

KeePSaKe Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ya ben Şenol Güneş'in Olcay ısrarını anlamıyorum arkadaş ne var bu adamda niye Taliscayı oynatmıyorsun ki ?

10. ilhan mansız_melis

Alınan Beğeniler:
    77
    1 puanı hoca hediye etti resmen.

Fabri fena değildi. Karşı karşıya 2 ya da 3 top çıkardı.

Gökhan Gönül hala çok formsuz. Böyle devam ederse Beck alır formayı.

Tosic çok iyi müdahaleler yaptı yine ki 2. golün içinde o da vardı. Allah'ına kurban.

Caner yine iyiydi. İyi ki gelmiş.

Gökhan İnler'i hiç beğenmedim. Her pas hatası Gs atağına dönüştü.

Quaresma söyleyecek sözüm yok. Şut atması gereken yerde pas veriyor, pas vermesi gereken yerde çalım atıyor ve bu yanlışları çok iyi yapıyor. Son saniyedeki pozisyonu gol yapabilmeliydi.

Ozzy'nin yeri 10 numara değil. Hoca hem orada oynatıyor hem de ikinci yarıya başlatmıyor.

Olcay. E Olcay işte. :) Beşiktaş'ın yedek oyuncusu olur ancak.

Aboubakar'ı ilk kez beğendim bugün. Daha iyi olacak gibi.

Beşiktaş maçlara Atiba-Ozzy-Talisca ile başlamalı. Yani iki kere iki dört işte. Q7 ya da Olcay yerine Ömer 11'de olmalı. Q7 tam 60'tan sonralık. Maç 2-2 olmuşken ve 3. golü arıyorken Cenk niye çıktı anlamadım mesela.

11. Simurg

Simurg ★ Kartaliçe ★

Alınan Beğeniler:
    91
    Çok basit goller yedik ilk derbide böyle olmamalıydık ilk yarı felakettik

12. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Yanlış 11 yüzünden İlk yarı da skor 2-0 oldu devre arasında bu yanlışın farkına vardı hoca ama geç kaldı tabi.

Maç için fazla bir şey demeye gerek yok hepimizin hemen hemen aynı şeyleri düşünüyoruzdur.

Oyuncular için yorum yapacak olursak Fabri daha kaleyi vermez herhalde en sevindirici olay bu oldu bizim için.
    Gönül önce bi bocaladı ama sonra hem defansta çok kritik toplar kesti hem hücum anlamında çok kritik paslar attı.
    Caner zaten iyi ve devam ediyor güzel oyununa.
    Quaresma,Olcay,Kerim,Aras bu oyuncularla yürümez diye sezon başından beri söylüyoruz ama yönetim artık görmedi mi yoksa yapamadı mı bilmiyorum.
    Oğuzhan artık 10 numara da oynamasın ama bi derbidede ağırlığını koysun fark yaratsın artık.
    Ebubekir için henüz erken 90 dakika izleyemedik bir şey demek istemiyorum ama pek fazla umudum yok.

13. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Valla acaip canım sıkıldı.
    2 gündüz yazasım bile gelmiyor.
    Üzgünüm.
    Yenmeliydik
    Quaresma atsaydı o golüde son 10 senein en güzel derbi geri dönüşünü gerçekleştirseydik harika olacaktı
    olmayınca tadı felan kalmadı.

Bu Sayfayı Paylaş