SON DAKİKA Sokak Hayvanlarına Mama Bağışı

'Söyleşi Soru/Cevap köşemiz' forumunda sokaktakalanlar tarafından 5 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

 1. sokaktakalanlar

  sokaktakalanlar Yeni Üye

  Katılım:
  5 Aralık 2016
  Mesaj:
  1
  Alınan Beğeniler:
  1
  [​IMG]

  Sokakta kalan hayvanlar son zamanlarda bir çok eziyete ve şiddete maruz kalmaktadır. Havalar soğumaya başladı, ve bununla beraber aç kalmaları ve hasta olup ölmeleri söz konusudur.

  Kış ve son bahar ayların da oldukça zor günler geçirip hastalıklara yenik düşmekteler, bunun yanı sıra aç kaldıkları için bünyeleri de zayıf düşmekte.

  Hayvan sever dostlarımız kendi imkânları ile oluşturdukları hayvan besleme alanlarında kendi imkânları gereği yettiği kadar yüzlerce sokak hayvanına ev sahipliği yapmaktalar.

  Bu yüzden hayvan sever dostlarimizin yetişemediği yerde mama desteği sağlamak için bizler hayvan severler devreye girmekteyiz.

  Sokak hayvanları için yapacağınız 10 TL lık mama bağışı ile sizler de zor durumda kısıtlı şartlar altın da beslenen hayvan dostlarımıza mama yardımın da buluna bilirsiniz.

  Yapıcağınız 10 TL’lik mama bağışını Google Play Store’dan Sokakta Kalanlar yazarak arama yapıp karşınıza çıkan 10 TL lik Mama Bağışı Fonu uygulamayı satın alarak projeye destek olabilirsiniz.

  Yapacak olduğunuz bağış ile alınan mamalar, kargolanip ihtiyaç bölgelerine gönderildiği zaman kargo üzerinde gönüllü hayvan sever: Adınız Soyadınız yer alacaktır.

  10 TL lık mama bağışı yapmak için ;
  Google Play Store’a girip, ” Sokakta Kalanlar ” olarak arama yapıp karşınıza çıkan 10 TL lık uygulamayı satın alarak bağış yapa bilirsiniz.
  Tag: sokakta kalanlar, sokak hayvanlarına mama bağışı, sokak hayvanlarına bağış
  " Sokakta Kalanlar Hayvan Severler Derneği "
  facebook/sokaktakalanlardernegi
   
  hun bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş