Son Mesaj

'Soru - İstek - Öneri' forumunda hun tarafından 9 Mart 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    7 yıla yakın süreli bir geçmişin ardından bu forumdaki son mesajımı yazıyorum. Aslında bu forumu seviyordum, samimi şekilde içimden geldiği gibi yazdığım bir forumdu ancak iç yüz maalesef öyle değilmiş.
    Yiğit, Melis, Cem baba, carsi52, Ere, Erdi abi, Kemal ve adı şuan aklıma gelmeyen bire bir muhatap olduğumuz, konuştuğumuz üyelerden ve kralcarsi nickli yöneticiden hakkını helal etmesini istiyorum, bir kusurum olduysa (ki illaki olmuştur) özür dilerim. Üyelerin hiç birine ve kralcarsi'ya bir kırgınlığım, kinim falan yok.

3 gün önce bu üstteki bölümler açıktı. Bu bölümler ne diye 1-2 başlığa baktım. Yazılanları görünce iki bölümdeki konulara yazılan tüm mesajları okudum, yazılanlar inkar edilmez herhalde. Detaya girecek değilim, yazının muhatapları konuyu biliyor. Soru-İstek-Öneri bölümüne açma nedenim üyeliğimin silinmesi. Banlanma vs. istemiyorum eskiden bazı üyelere olduğu gibi kullanıcı adımın silinmesini istiyorum (nick altında ziyaretçi yazıyordu üyelikler gidince), bu nickin forumda yer almasını istemiyorum.

2. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Ynt: Son Mesaj

Ben anlamadım konuyu ya. :/

Yazdığın her mesajı katılsam da katılmasam da ilgiyle ve merakla okuduğum birisin Erhun. Az biraz tanıdıysam seni geri adım atmazsın. Kullanıyorsan Facebook, Twitter hesaplarının linkini atarsan sevinirim.

Kendine iyi bak. :)

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla

3. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107

ne yazıyordu orada ne oldu bilmiyorum ama tadımız kaçmasın be erhun. hep beraber güzel buralar. çok fire verdik çok kan kaybettik bir çok nedenle.
    artık neden ne olursa olsun burada herkesin ayrı bi değeri var.sırf bir kişinin değeri için bile gidilmesin buradan be kardeşim..

4. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333

Uzulurum valla Erhun ama melisCan'in da dedigi gibi geri adim atmazsin gibime geliyor. Insallah yanilirim.

Olayin iceregini okumadigim icin bilemiyorum. Okumak istermiyim onu da bilmiyorum aslinda, ben özu de sözu de bir olan bir insanim, en azindan öyle olmaya calisiyorum. Neyseeeeee kendine iyi bak ErhunCan

5. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Öncelikle şunu ifade edeyim, oradaki yazılan mesajların okunmasından rahatsız oldum ama sorun değil..Yani ben okumazdım çok net söyleyeyim.

Ancak bunun dışındaki mesajlar neymiş merak ettim. Özel mesajda attım hangi konuya takıldın diye. Burası dışında 3 forumda daha yöneticilik yapıyorum belki de en az konuşulan yer burasıdır.[SIZE=78%] [/SIZE]

İkincisi yarın bir gün sitemizde birisi daha orayı okumaya yetkili olduğunda biz hiç bir mesajı silmiyoruz. O gün konuşulanlar orada kalmıştır. Yani zamanında erkeklerin çok olduğu dönemde dahi erkek muhabbetleri dönerken Büşranın gelmesiyle bile oradaki tek mesaja dokunmadık halende durur.

Cidden merak ediyorum, üyelik sildirecek kadar seni üzen şey neydi? Özel mesajla bildirirsen dediğini yapacam

6. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

Erhun'un nick sildirmek istemesine neden olan mesajları merak ettim ben.

Yıllarca "Biz bir aileyiz." derken orada bizi üzecek şeylerin olabileceğini bilmek hoş değil.

Paylaşsanız keşke bizimle de nedir ne değildir anlasak.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla

7. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Melis mesela arama yaptığımda sadece seninle ilgili bölümleri sana gösterebilirim. İsteyenede isteyeni gösteririz sorun değil..

Hatta en yakın zamanda 19 mart olabilir, eğer görüşebilirsek orada bakabilirsiniz.

8. K.D

K.D Üye

Alınan Beğeniler:
    16

aynen erhun abi bende gitmene çok üzülürüm burada çok fazla aktif olamasamda bende 7 yıla yakın süredir buradayım ve güzel dostluklar yardımlaşmalar elde ettim umarım geri gelirsin.

Ama o mesaj konusuna gelirse orası sadece admin ve modların kendi aralarında üyeler hakkında konuştuğu bir bölüm falan mı volkan abi merakımdan soruyorum yani bende ilk geldiğimde buraya çok saçma işler yaptım cezalarda aldım hatırlıyorum :D ama erhun abiyi bu kadar kıracak kadar ne konuşuluyor orada yada o bölümün amacı ne açıklarsan sevinirim?

9. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Ya arkadaşlar ya forumda düzenin sağlanması için elbetteki sizin şikayetlerinizin ve bizim değerlendirmelerimizin olduğu bir bölüm var.

Ancak forum gibi orasıda ölü aslında. Uzunca süredir yazılmıyor gibi bişey..

Örnek vereyim mesela

Passo konusu olur. Konu uzar. Erhun yazar ben yazarım cem gören yazar başkası yazar. Biz kendi açımızdan bunu raporlarız uzatmayalım deriz. Yada rant bitti sesler çoağldı gibi kendi aramızda konuşuruz..

Ancak zamanında forumun kalabalıklığı ile çok iyi bir kadro oluşturduk bence. Her anlamda kişilerin olduğu.Çünkü burada "zamanında" ceza sistemi vardı ve herkes farklı düşünüyordu. Yani biz orada bunları konuşuruz.

Buradaki mesajlar elbetteki dünya konuları değil forum konuları olur. Bu mesajda olur üyede olur. Hatta moderatörlerin görmediği bir yer daha var, adminler bölümü. Onuda büşra ve ahmet abi göremez. Bizde orada değerlendirme yaparız.

Bu forumda en şiddettli tartışmayı yiğit il yaptım ben mesela. Hatta konuda da çok kırıcı oldum oda oldu bence. Ancak biz ilk görüşmemizde bunları attık gitti. O yüzden yiğitle işk görüştüğümde yiğiti sokacağım oraya. Okusun. Oradaki mesajların %90 ı olumsuz değil olumlu mesajdır onuda diyeyim

10. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Sizlerin üzerine alınmasını gerektiren bir şey yoktu, öyle anlaşıldı herhalde yazdığım. Konu benimle alakalıydı. "NoPasaran"a haksızlık etmiş olabilirim, bu tip konularda sinirleniyorum. İyi akşamlar herkese.

11. banucan

banucan Üye

Alınan Beğeniler:
    115

çok enteresan bir konu gerçekten forum yöneticileride bizler gibi insan ve tabi ki konular hakkında kendi aralarında da konuşacaklardır ben herkesin aksine bu konu açılmasına rağmen Erhun'un okumasını ayıpladım ben yapmazdım
    bu sevgilinin mesajlarını habersiz okumak kadar ayıp bir şey benim gözümde belki kızarsınız ama hem okuması hem görüntü alması felan hiç hoş değil rahatsız olursan konu muhattapları ile özelden konuşursun burda bu tarz bir konu açmak sadece ortalığı karıştırmaya yönelikmiş gibi geldi bana herkeste soru işareti bırakmaya çalışmak
    arkadaşlar yaşam alanlarımıza bu kadar girmemeliyiz bir birimize ve fikirlerimize saygı duymalıyız beni kimse sevmek zorunda değil ve aralarında da konuşabilirler benim açımdan sorun yok şimdiden söyliyeyim :D ve hatta olurda bir şekilde o yazıları görürsem konuşanla aramda çözerim yaygara koparmam :D

12. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Bende merak ettim.

Bu kadar sinirlenecek yazılar varsa bende bilmek isterim.

Herkes okumazdım diyor ama bende o konuyu görsem yeni bi konu diye girerdim konuya galiba nerden bileyim özel yazılar olduğunu.

13. banucan

banucan Üye

Alınan Beğeniler:
    115

valla bana ters okumam diyelim ki bilmeden okudum gider sorunumu o kişiyle çözerim herkese yok orda neler oluyor nelerrr muhabbeti bilmem bana ters geliyor sanırım ve hiç merak etmiyorum orda ne yazıldığını bilmem gerekse orda olurdum daha önce de dediğim gibi kimse beni sevmek zorunda değil iğneyi başkasına çuvaldızı kendine batırmalı herkes diye düşünüyorum tabiii benim düşüncem bence konuyu uzatmanın manasıda yok

Erhun'a gittiği her yerde mutlu olmasını diliyorum yolu açık olsun
    ama tabiki ben İhsan admin i ve Volkan admin i biraz tanıyorsam sana forumun kapısı her zaman açıktır

14. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Arkadaşlar konunun detayları erhunda..

Erhundan isteyen istediği bilgiyi alabilir..

Kim hakkında neler yazılmış yazılmamış burada bilgi veremeyiz

Orada konuşmaya devam edeceğiz..

Her forumda olduğu gibi, edilmekte zorunda..

Daha konuşacak bişey yok bu konuda. Çünkü rapor değerlendirme bölümünde sizlerinde birbirinizin mesajlarını ilettiği şeyler var..

Ben size şu kadar deyim, eğer bunların en az konuşulduğu yada hiç konuşulmadığı yer arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sadece bu kadar deyim.

Keşke hiç okunmadan bizlere biligi verilseydide gözümüzden kaçan bu ayrıntıyı kapatsaydık, sizlerinde kafasında şüphe kalmasıydı ama artık malesef bu şüphe ile doldunuz..

Tekrar edeyim Merak eden varsa Erhun bilgi verirse alırsınız..

Konuyu kilitliyorum çünkü bundan başka yazacak bişey kalmadı

15. kralcarsi

kralcarsi Admin

Alınan Beğeniler:
    15
    Tekrar yaziyorum silinmis tasinirken..

Konu kilitli ama yinede bir iki birseyler karalamak istiyorum...

Erhun kardesimiz, belli ki forumda bir hata nedeniyle, yoneticilerin sadece gorebildigi ve yazabildigi yerleri gormus, engel olamamis ve okumus yazilanlari, niye okudun diyemem, cunki bu hatayi biz yapmamamiz gerekiyordu, bende olsam belki bende okuyabilirdim, merak iste, iyi mi kotu mu dersen, okumasaydin daha iyi olurdu...

Yazilanlara gelince, teker teker su yaziliyor bu yaziliyor diyemiyecegim, cunki OZEL bolum, simdi forum icinde bu bolum neden var, onu aciklamak istiyorum ve amaci nedir...

Iki bolum var, biri sizlerin sikayetlerinin geldigi yer, moderatore bildir bolumu, digeride forum ve site veya konularla ilgili moderator-admin bolumu.... haliyle kimin kimi sikayet ettigi, sikayet ederken ne yazdigi uyelere acik olmasi dusunelemez. Ornegin Volkan, beni sikayet ediyorsa, bende bunu okursam uye olarak hos olmaz, sikayet edende rahat etmez, edilende forum icinde rahat etmez... GIZLI olmasi gerekir.
    O konulara bizlerin yorumlari yazilir, kurallar geregi yada kisisel dusuncelerimizi yazdigimiz oluyor.. Verilsin mi ceza, sacma mi geldi, veya kisisel dusuncemizde yazilir...Bu o anlik, ve o konu veya mesaj ile ilgili. Bizde insaniz neticesinde, orada dedikodu yapiliyor, arkadan konusuluyor hissi olusmasindan rahatsiz oldum. Simdi ben whatsappte veya farkli ortamda, bir konu hakkinda dusuncemi nasil diyorsam, bu bolumde yoneticilerin forum icinde, gorevli olduklari icin , yazamadiklari veya yazmalarinda sorun olacagi icin, kendi aramizdada konu uzerine konusmuslugumuz oluyor.
    O anlik verilen tepki veya yorumlar o anda kaliyor ve silinmiyor, sonra bolum acik oldugunda okudugunuzda, farkli anlamlar olusabiliyor.

Ama emin olun, bu bolumlerin amaci, ceza verirken yada konulari, forumda alenen tartisamiyacagimiz icin, burada yazalim ve tartisalim diye zamaninda acilmis bolumlerdir. Forum Kurulunun karari alinirken iste bu bolumlerde oylama yapiliyor, kimi ceza verilsin derken, kimi verilmesin diye gorus beyan ediyor, bunlarida bu bolume yaziyoruz. Ve bundan daha farkli birsey dusunulmesi sahsimi uzer sadece.

Erhun kardesimiz umarim karari anlik olup (ayni okudugu bolumlerdeki gibi) kararindan vaz gecer ve aramizda yazmaya ve kalmaya devam eder, buda istegim ve dusuncemdir. Karar kendisine kalmis, gitmesini istemem .

saygilarimla

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş